Nurkić postigao osam poena u porazu od Rocketsa, fenomenalni Williams srušio Warriorse

JP Komunalno Brčko
Domaći košarkaši su od samog početka dominirali i na poluvremenu su imali deset poena razlike. U nastavku su Rocketsi održavali prednost i slavili sigurnu pobjedu.

Najbolji u redovima pobjedničke ekipe bio je Paul s 37 poena i 11 asistencija, a podršku je imao u Gordonu koji je ubacio 30.

Kod Blazersa je Llilars ubacio 29 poena, a bh. košarkaš Jusuf Nurkić je na parketu proveo 20 minuta i za to vrijeme postigao osam poena te upisao osam skokova i jednu asistenciju.

Golden State Warriorsi su uvjerljivo i iznenađujuće poraženi na svom terenu od Los Angeles Clippersa rezultatom 106:125.

Kod gostiju je eksplodirao fenomenalni Williams s 50 poena, a podržao ga je i Wallace s 22. Domaćim nije pomoglo ni 40 poena sjajnog Duranta.